Ultratone näohooldused

Vaatad peeglisse ja tunned, et oled kuidagi näost väsinud? Või häirivad mõned kortsukesed, kuid süste teha ei julge? 

Kuigi vananemine on normaalne füsioloogiline protsess on täiesti loomulik, et Sa soovid hoolimata aastatest näha välja värske ja särav. Või tahad ennetada probleemide teket, et tunda end enesekindlana igas vanuses?

ULTRATONE™ näohooldused on tervislik viis, kuidas pinguldada ja tõsta oma näolihaseid ja – nahka ning nn peatada aega ilma radikaalse sekkumiseta.

Kosmeetiliste protseduuridega on soovituslik alustada juba ennetavalt, esimeste vananemisilmingute tekkimisel. Seega ära arva, et need hooldused on ainult 40 või 50+ vanuses. Näiteks esimeste silmaümbrusekortsude puhul on väga efektiivne mikrovoolude hooldus, ebaühtlase jume ning laienenud pooridega ultrahelihooldus ja kui tunned, et põsed pole enam nii heas toonuses kui varem, pole paremat lahendust kui näo biostimulatsioon.

Lisaeelis on ULTRATONE™ Dreamshaper – kui Sinu jaoks on oluline eriti personaalne keha- või näohooldus. Kokku lepitakse eesmärgid ja vajadused ning süsteemi sisestatakse Sinu parameetrid (vanus, sugu, kaal, kehatüüp, liikumisaktiivsus jms). Koos terapeudiga jälgitakse arenguid.

Kui ei tea täpselt millest alustada, tule konsultatsioonile – alustame koos!

ULTRATONE™ Ultraheli näole

nooruslikum ja säravam nahk juba peale esimest hooldust!

Protsess:

 1. kõigepealt valib kosmeetik Sinu näonaha vajadustele sobiva seerumgeeli, mis tagab tulemused rakutasandil. Sule silmad ja naudi masseerivaid liigutusi kergelt soojust kiirgava otsikuga.
 2. Lux hoolduses järgneb ultrahelile lõõgastav massaaž.
 3. Lõpuks kantakse peale Sinu nahale sobivaimad kreemid (niisutav/ matistav/ toitev)

Tulemus: elustab, toidab, pinguldab ja trimmib nahka. Vananemisvastase toimega, ideaalne kortsude vähendamiseks (suureneb fibroplastide proteiinide süntees ja kollageeni produktsioon). Põletikuvastase toimega, vähendab põletikuliste kollete teket, parandab aknelist nahka ja pehmendab armkude (muudab rakusisese kaltsiumi taset= põletikuvastane ja regeneratiivne toime).

Sobib: kõigile. Soovitame läbida, sõltuvalt probleemidest ja naha seisundist, 6–12 protseduurist koosnevat kuuri.

Püsikliendid kiidavad: mõni on öelnud, et selles hoolduses käies on nahk nii ilus, et pole meiki vaja kasutadagi. Hoolduse ajal on oht magama jääda – nii lõõgastav.

UUDIS! PÄIKESEHOOLDUS – pärast päevitamist on oluline taastada naha niiskussisaldus, et naha kuivusest tingituna ei süveneks vananemismärgid (jooned, kortsukesed). Hooldus aitab ka pikendada jumet.

ULTRATONE™ Näo biostimulatsioon

näolihaseid ja – nahka pinguldav hooldus (facelift). Ilukirurgia alternatiiv!

Protsess:

 1. kõigepealt puhastab kosmeetik näonaha
 2. sellele järgneb nn näolihaste treening (esimesel korral võib olla natukene harjumatu, et nägu hakkab tegema harjumatuid liigutusi – lase ennast lihtsalt lõdvaks ja naudi). Ainus meetod, millega on võimalik töödelda korraga kõiki näolihaseid!!
 3. Lux hoolduses järgneb näomassaaž
 4. lõpuks kantakse nahale just Sinu vajadusi arvestav näokreem.

Tulemus: nägu ja eriti põsed on paremas toonuses, verering elavneb. Efekt avaldub järgmisel-ülejärgmisel päeval. Soovitame läbida, sõltuvalt probleemidest ja naha seisundist, 6–12 protseduurist koosnevat kuuri sagedusega 1-2x nädalas- näojooned muutuvad järk-järgult nooruslikumaks, lõuajoon teravneb, lõtvunud nahk ja lihased saavad tagasi oma toonuse, samuti vähenevad kortsud.

Sobib: erinevate kosmeetiliste probleemide lahendamiseks, nt näolihaste toonuse vähenemine, kortsud, näokontuuride allavajumine, tumedad ringid ja “kotid” silmade all, ebaühtlane jume, laienenud poorid, dehüdreeritud või probleemne nahk.

Ei sobi: kilpnäärme haigused, kontaktdermatiit, päikesepõletus, botuliintoksiini süstid ja/ või silikoon-, kollageen- või analoogsete implantaatide olemasolu (nendele piirkondadele elektroode ei asetata)

Püsikliendid kiidavad: saab ühildada igakuise kosmeetilise hoolduse intensiivse näotrenniga – kaks ühes. Põsed on paremas toonuses. VÄÄRTUSLIKU AJA KOKKUHOID- näo biostimulatsiooni on võimalik nautida samaaegselt kehahooldusega!

Madalsageduslikke ULTRATONE™ Ultrawave bioimpulsse kasutatakse maailmas laialdaselt tervislikuks ja mugavaks Faceliftiks.

 • Ei traumeeri kudesid ning aitab nahakihte noorendada, stimuleerib kollageeni ja elastiini sünteesi, puhastab naha-aluskudet, toniseerib lõtvunud nahka ja pinguldab lihaseid.
 • Teadusuuringutega on tõestatud, et ULTRATONE™ impulsid kiirendavad tunduvalt rakkude uuenemist. ULTRATONE™ facelift aitab aeglustada vananemisprotsesse ning annab näole noorusliku ja terve välimuse.
 • Vastupidiselt näolihaste harjutustele ei süvenda ULTRATONE™ biostimulatsioon miimikakortsusid.
 • Biostimulatsiooni programm koostatakse vastavalt individuaalsetele vajadustele, arvestades ka kliendi sugu, vanust, näokuju, näonahatüüpi.
 • ULTRATONE™ süsteemi biostimulatsioon on hetkel Eestis kõige uuem ja turvalisem.
 • Hooldusel kasutatava voolu intensiivsust saab reguleerida vastavalt kliendi tundlikkusele.

VÄÄRTUSLIKU AJA KOKKUHOID – näo biostimulatsiooni on võimalik nautida samaaegselt keha biostimulatsiooniga!

ULTRATONE™ Mikrovoolud näole

lõõgastav hooldus, mis süvaniisutab nahka ja silub pindmisi kortsukesi

Protsess:

 1. kõigepealt valib kosmeetik Sinu näonahale sobiva seerumgeeli. Mikrovoolude pulgakeste õrn liikumine on tõeliselt lõõgastav.
 2. seejärel lõõgastav massaaž, mis aitab täielikult igapäevatoimetused unustada
 3. lõpuks valb kosmeetik Sinu näonahale sobivaimad seerumid, geelid.

Tulemus: niisutab süvitsi õrna nahka ja aitab vähendada esimesi silmakortsukesi (miimilisi kortse silub ja tõstab kortsupõhja, st kortsud ei ole nii sügavad). Soovitame läbida, sõltuvalt probleemidest ja naha seisundist, 6–12 protseduurist koosnevat kuuri.

Sobib: 30+ aastastele, kellel hakkavad kortsud tekkima. Samuti peale pingelist stressiperioodi, kui silmade alla on tekkinud tumedad kotid või magamatusest kurnatud. Soovitame lisahooldusena koos biostimulatsiooni või ultraheliga.

Püsikliendid kiidavad: nägu on juba pärast esimest korda värskem ja silmaaluste tumedad ringid on vähemmärgatavad. Silmaümbrusenahk on niisutatud.