Ultratone kehahooldused

Soovid lihaseid rohkem toonusesse, vähendada tselluliiti, siledamat nahka või lihtsalt lõõgastavat massaaži? ULTRATONE™ on võlusõna ja mitte lihtsalt maagia, vaid tulemusi on tõestanud ka neuroteadlased (London University Medical College). Just see oli põhjus, miks me 2008. aastal sellega alustasime – see on tervisele ohutu ja toimib.

Tõsi, hooldus ei tee ühe korraga imet. Küll aga saame garanteerida, et paketina aitab kaotada sentimeetreid, vähendada tülikat tselluliiti, vormida keha, toniseerida lihaseid ja kokkuvõttes tunda end oma kehas paremini.

Miks on ULTRATONE parim valik? 

 • Üle 65a teaduslikke uuringuid. ULTRATONE™ meeskonnal on pikim kogemus elektristimulatsiooni valdkonnas maailmas.
 • ULTRATONE™ protseduurid ja tehnoloogia vastavad USA Toidu-ja Ravimiameti ehk FDA ülikarmidele nõuetele. FDA heakskiitu ei oma paljud Eestis kasutusel olevad iluseadmed.
"Iluteenuseid ja tooteid on turul tõepoolest tohutult palju. Minu valik on Ultratone. See sobib ideaalselt just perioodil, mil tihe graafik istutab su vägisi arvuti taha. Hea on võtta siis „kontor“ kaasa, käia vahelduseks protseduuril, toimetades samal ajal mailide ja failidega. Iga kord rõõmustab mind selle juures rutiinivabadus – sest tunne ei ole kunagi sama! Olulisem veelgi on aga tõhusus. Koostöös kehaterapeudiga oleme seadnud reaalsed eesmärgid ning Ultratone abiga oleme need saavutatud."
Ithaka-Maria
Laulja

Kui ei tea täpselt millest alustada, tule konsultatsioonile – alustame koos!    

Hea uudis on see, et tselluliiti ON võimalik vähendada. Ainult dieet ja trenn ei aita. Väga oluline on ka nahahooldus – kuivharjamine ja kreemitamine, mida vähemalt kord aastas võiks täiendada salongihoolduse intensiivkuuriga. Halb uudis on see, et ilma efektiivse tselluliidiravita jääb nn apelsinikoorenahk püsima ja isegi süveneb aastatega. Salongis saavutatud tulemus ja selle püsivus sõltub aga koduse hoolduse järjepidevusest ja ka eluviisidest.

4 nippi, kuidas vähendada igapäevaselt tselluliiti:

 • joo 2L vett päevas,
 • toitu tervislikult: eelista puu- ja juurvilju, väldi poolfabrikaate, liigset juustu, ja magusa söömist;
 • püüa iga päev vähemalt 30 min aktiivselt liikuda.
 • ULTRATONE™ tselluliidiravi.

ULTRATONE™ ultraheli + biostimulatsioon

Tselluliidiravis kasutame ULTRATONE seadmeid- Futura Pro ja kõige uuema generatsiooni Dreamshaperit.

Maailmas ei ole ühtegi teist iluhooldust peale unikaalse DREAMSHAPER™ (ainus seade Eestis!), mis arvestab 100% kliendi soovidega- üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mis võtab arvesse kliendi vanust, sugu, kaalu, kehatüüpi, liikumisaktiivsust (terapeut sisestab sinu parameetrid ja eesmärgid süsteemi ja see koostab sulle personaalse salenemisprogramm). 30 minuti jooksul on võimalik teostada erinevatele kehapiirkondadele erinevaid protseduure (nt salenemine kõhule, tuharate tõstmine, tselluliidiravi reitele jpms). 

NB! Samaaegselt kehahooldusega on võimalik treenida ka näolihaseid!

Protsess:

 1. Kõigepealt määrab terapeut piirkonna tselluliidiastme (1-4). Seejärel hakatakse rasvkudet erineva sagedusega ultraheliga (kavitatsioon) stimuleerima: 3MHz ultraheli mõjutab pindmiselt tselluliiti ja noorendab nahka. 1MHz vähendab ohutult sügavamates kihtides ladestunud rasvarakke.
 2. Seejärel kinnitab terapeut klemmid probleemsetele piirkondadele.
 3. Sina lamad mugavalt teki all, kuulad muusikat või scrollid telefonis ja saad nautida protseduuri, milles toksimine, rullimine, kloppimine vahelduvad intensiivsete lihaskokkutõmmetega.

AINULAADNE EESTIS- Maailmas ainulaadne OCM-tehnoloogiaga mitmefaasiline biostimulatsioon aitab lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja transportida. Lihased töötavad 30 minuti jooksul juba üle 400 kokkutõmbe = kiire ja püsiv ümbermõõtude vähenemine ja figuuri korrigeerimine.

Võrreldes vaakummassaažiga mõjutab ULTRATONE lisaks nahale ja nahaaluskoele ka lihaseid. 

Tulemused: 

 1. Mõjutatavast piirkonnast rasva ja tselluliidi vähendamine.
 2. Naha silumine ja hapnikuvoolu stimuleerimine alates naha süvakihtidest (verevarustuse intensiivistumine).
 3. Rasvarakkude lõhustamine keskmistes ja sügavates nahakihtides, mis hõlbustab selle kõrvaldamise organismist, annab figuuri korrigeeriva tulemuse ning ümbermõõdu vähenemise.
 4. Suurendab fibroplastides elastiini ja kollageeni tootmist, apelsinikoore sarnase efekti vähendamist.
 5. Striiade ravi (venitusarmid), naha kvaliteedi parandamine.

NB! Pärast ultrahelikuuri läbimist toimuvad nahas uuenemis- ja tekstuuri paranemisprotsessid veel kuni 1,5 kuud.

Personaalne kehahooldus – minimaalse ajaga maksimaalsed tulemused.

Vähe on naisi, kes on oma kehaga täiesti rahul. Liigsetest sentimeetritest ja tselluliidist vabanemiseks ollakse enne rannahooaeg, puhkusereisi või tähtsat sündmust valmis kõige ekstreemsemateks dieetideks ja eneseületusteks treeningsaalis. Kõik see nõuab aga aega, mida meil paraku napib ning ka tulemused pole alati need, mida oodati. Meil on lahendus: ULTRATONE™ protseduurid on tõhusad ja igale inimesele lähenetakse personaalselt vastavalt sellele, mis muret teeb.

Toonuses lihased on väga olulised kaalu hoidmisel/ langetamisel ja kehakuju vormimisel. Mitmed füsioloogilised muutused leiavad lihases aset treeningu / biostimulatsiooni käigus ja need töötavad edasi ka palju hiljem siis kui aktiivne lihastöö on lõppenud.

ULTRATONE™ biostimulatsioon

Figuuri korrifeerimiseks kasutame ULTRATONE seadmeid- Futura Pro ja kõige uuema generatsiooni Dreamshaperit.

Maailmas ei ole ühtegi teist iluhooldust peale unikaalse DREAMSHAPER™ (ainus seade Eestis!), mis arvestab 100% kliendi soovidega- üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mis võtab arvesse kliendi vanust, sugu, kaalu, kehatüüpi, liikumisaktiivsust. 30 minuti jooksul on võimalik teostada erinevatele kehapiirkondadele erinevaid protseduure (nt salenemine kõhule, tuharate tõstmine, tselluliidiravi reitele jpms). 

NB! Samaaegselt kehahooldusega on võimalik treenida ka näolihaseid!

Protsess:

 1. Esmalt pannakse paika vastavalt valitud eesmärkidele soovitud tulemus;
 2. Seejärel tehakse pikali lamades (pesus) soovi korral (meie soovitame) esmalt ultraheli kavitatsioon (rasvarakkude lõhustamine), mis suurendab hoolduse toimet;
 3. Lõpuks kinnitatakse külge valitud kehapiirkonda kleepuvad klemmid (nagu EKG uuringul), mis vastavalt valitud ilueesmärgile kas töötleb lihast tugevalt justkui füüsilist trenni tehes või rahustab nagu lõõgastava massaaži puhul.

Tulemus: vastavalt seatud eesmärkidele väheneb ümbermõõt (nt kõhul, reitel), lihased paremas toonuses, nahk siledam ja pringim.

Sobib: eriti neile, kes soovivad saada end paremasse vormi ning võtavad ette nii tervisliku toitumise kui ka aktiivsema eluviisi, aga ka neile, kellel on kiire elutempo ja soovivad keha veidi trimmida.

Ei sobi: südamestimulaator, epilepsia, pahaloomulised kasvajad (diagnoositud või kahtlustatakse), tuberkuloos, hemofiilia, rasedus.

Personaalne kehahooldus – minimaalse ajaga maksimaalsed tulemused.

Rasedus ja sünnitusjärgne periood toob endaga kaasa ka kehavormide muutuse, sageli on endise figuuri saavutamine üpris keeruline. Sünnitusjärgselt on ULTRATONE™​ kõige kiirem viis taas vormi saada. Spetsiaalselt värsketele emadele mõeldud ULTRATONE™ programm vähendab kõhult sentimeetreid, pinguldab nahka, tugevdab lihaseid ja vähendab tselluliiti.

Eriti hea on see neile, kellel esineb kõhu sirglihase diastaas ja ei saa intensiivselt veel oma keha treenida ning kes teevad koduselt Kõhukliiniku harjutusi.

Väga paljude naiste jaoks on kõhu piirkond kõige raskemini vormitav, sest tihti on see kehas ka see koht, mis talletab kõik üleliigse.

ULTRATONE™ biostimulatsioon

Sünnitusjärgselt vormi taastamiseks kasutame ULTRATONE seadmeid- Futura Pro ja kõige uuema generatsiooni Dreamshaperit.

Maailmas ei ole ühtegi teist iluhooldust peale unikaalse DREAMSHAPER™ (ainus seade Eestis!), mis arvestab 100% kliendi soovidega- üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mis võtab arvesse kliendi vanust, sugu, kaalu, kehatüüpi, liikumisaktiivsust. 30 minuti jooksul on võimalik teostada erinevatele kehapiirkondadele erinevaid protseduure (nt salenemine kõhule, tuharate tõstmine, tselluliidiravi reitele jpms). 

NB! Samaaegselt kehahooldusega on võimalik treenida ka näolihaseid!

Protsess:

 1. Esmalt pannakse paika eesmärgid;
 2. Seejärel kinnitatakse valitud kehapiirkondadele isekleepuvad klemmid, mis vastavalt soovile töötlevad lihaseid intensiivselt nagu trennis (30min jooksul 400 korda) või mõnusalt nagu massaažis.
 3. Kui enam ei imeta, siis algab protseduur mõnusa ja siluva ultraheliga,mis aitab taastada naha elastsust, stimuleerida kollageeni ja elastiini tootmist ning vähendada rasva kõhupiirkonnas.

Millal? Protseduuridele soovitame tulla kui on sünnitusjärgses kontrollis käidud al 6 nädalat pärast sünnitust (keisrilõikest 4 kuud). Biostimulatsiooni võib teha ka imetamise ajal.

Tulemus: vastavalt seatud eesmärkidele väheneb ümbermõõt (nt kõhul, reitel), lihased paremas toonuses, nahk siledam ja pringim. 

Ei sobi: südamestimulaator, epilepsia, pahaloomulised kasvajad (diagnoositud või kahtlustatakse), tuberkuloos, hemofiilia, rasedus.

Personaalne kehahooldus – minimaalse ajaga maksimaalsed tulemused!

Kiirsalenemine (“Instant Inchloss” 60 min) on ideaalne enne tähtsat sündmust– tulemuseks on kohene sentimeetrite vähenemine sõltuvalt piirkonnast (keskm. 2-4cm). 60 minutilise protseduuri käigus määratakse intensiivsus individuaalselt igale kliendile ja ka eri kehapiirkondadele (kõht, reied, tuharad), et tagada maksimaalne efektiivsus.

Kiirsalenemise käigus lihased trimmitakse, rasvkude surutakse kokku ja väljutatakse jääkained.

Soovitav on juua enne ja pärast protseduuri palju vett ning läbida meie 9-päevane DETOX kuur (täpsed juhised annab terapeut).

NB! Püsivate tulemuste saavutamiseks soovitame läbida ULTRATONE 6 või 12 hooldusest koosnev intensiivkuur.