Ultratone kehahooldused

Soovid lihaseid rohkem toonusesse, vähendada tselluliiti, siledamat nahka või lihtsalt lõõgastavat massaaži? ULTRATONE™ on võlusõna ja mitte lihtsalt maagia, vaid tulemusi on tõestanud ka neuroteadlased (London University Medical College). Just see oli põhjus, miks me 2008. aastal sellega alustasime – see on tervisele ohutu ja toimib.

Tõsi, hooldus ei tee ühe korraga imet. Küll aga saame garanteerida, et paketina aitab kaotada sentimeetreid, vähendada tülikat tselluliiti, vormida keha, toniseerida lihaseid ja kokkuvõttes tunda end oma kehas paremini.

Lisaeelis on ULTRATONE™ Dreamshaper – kui Sinu jaoks on oluline eriti personaalne keha- või näohooldus. Kokku lepitakse eesmärgid ja vajadused ning süsteemi sisestatakse Sinu parameetrid (vanus, sugu, kaal, kehatüüp, liikumisaktiivsus jms). Koos terapeudiga jälgitakse arenguid.

"Iluteenuseid ja tooteid on turul tõpoolest tohutult palju. Minu valik on Ultratone. See sobib ideaalselt just perioodil, mil tihe graafik istutab su vägisi arvuti taha. Hea on võtta siis „kontor“ kaasa, käia vahelduseks protseduuril, toimetades samal ajal mailide ja failidega. Iga kord rõõmustab mind selle juures rutiinivabadus – sest tunne ei ole kunagi sama! Olulisem veelgi on aga tõhusus. Koostöös kehaterapeudiga oleme seadnud reaalsed eesmärgid ning Ultratone abiga oleme need saavutatud."
Ithaka-Maria
Laulja

Kui ei tea täpselt millest alustada, tule konsultatsioonile – alustame koos!    

Hea uudis on see, et tselluliiti ON võimalik vähendada. Ainult dieet ja trenn ei aita. Väga oluline on ka nahahooldus – kuivharjamine ja kreemitamine, mida vähemalt kord aastas võiks täiendada salongihoolduse intensiivkuuriga. Halb uudis on see, et ilma efektiivse tselluliidiravita jääb nn apelsinikoorenahk püsima ja isegi süveneb aastatega. Salongis saavutatud tulemus ja selle püsivus sõltub aga koduse hoolduse järjepidevusest ja ka eluviisidest.

4 nippi, kuidas vähendada igapäevaselt tselluliiti:

 • joo 2L vett päevas,
 • toitu tervislikult: eelista puu- ja juurvilju, väldi poolfabrikaate, liigset juustu, ja magusa söömist;
 • püüa iga päev vähemalt 30 min aktiivselt liikuda.
 • lisaks salongihooldus: ULTRATONE™ tselluliidiravi.

Ultraheli kavitatsioon + biostimulatsioon

Kõigepealt määrab terapeut piirkonna tselluliidiastme (1-4). Seejärel hakatakse rasvkudet erineva sagedusega stimuleerima:

3MHz ultraheli mõjutab pindmiselt tselluliiti ja noorendab nahka.

1MHz vähendab ohutult sügavamates kihtides ladestunud rasvarakke.

Tulemused:

 1. Mõjutatavast piirkonnast rasva ja tselluliidi vähendamine
 2. Naha silumine ja hapnikuvoolu stimuleerimine alates naha süvakihtidest (verevarustuse intensiivistumine).
 3. Rasvarakkude lõhustamine keskmistes ja sügavates nahakihtides, mis hõlbustab selle kõrvaldamise organismist, annab figuuri korrigeeriva tulemuse ning ümbermõõdu vähenemise.
 4. Suurendab fibroplastides elastiini ja kollageeni tootmist, apelsinikoore sarnase efekti vähendamist.
 5. Striiade ravi (venitusarmid), naha kvaliteedi parandamine.

Kõige efektiivsemaks tselluliidiraviks järgneb ultrahelile ULTRATONE™ biostimulatsioon. ULTRATONE™ terapeut kinnitab elektroodid kliendi probleemsetele piirkondadele ning algab protseduur, milles toksimine, rullimine, kloppimine vahelduvad intensiivsete lihaskokkutõmmetega.

Maailmas ainulaadne OCM-tehnoloogiaga mitmefaasiline biostimulatsioon aitab lõhustunud rasva jääkainetena organismist välja transportida, lihased töötavad 30 minuti jooksul juba üle 400 kokkutõmbe = kiire ja püsiv ümbermõõtude vähenemine ja figuuri korrigeerimine.

Tegu ei ole nn laisa inimese trenniga, sest lisaks lihastele paraneb naha hapnikusisaldus (verevarustuse intensiivistumine) ning suureneb fibroplastide, elastiini ja kollageeni tootmine, mis silub nahka ja vähendab nn apelsinikoorenahka. Biostimulatsiooni programmidel on 44 faasi: soojendus, vereringe stimuleerimine, nahatoonuse tõstmine, pinguldamine, kalorite põletamine, tselluliidi vähendamine jpm.

NB! Pärast ultrahelikuuri läbimist toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemisprotsessid veel kuni 1,5 kuud.

Vähe on naisi, kes on oma kehaga täiesti rahul. Liigsetest sentimeetritest ja tselluliidist vabanemiseks ollakse enne rannahooaeg, puhkusereisi või tähtsat sündmust valmis kõige ekstreemsemateks dieetideks ja eneseületusteks treeningsaalis. Kõik see nõuab aga aega, mida meil paraku napib ning ka tulemused pole alati need, mida oodati. Meil on lahendus: ULTRATONE™ protseduurid on tõhusad ja igale inimesele lähenetakse personaalselt vastavalt sellele, mis muret teeb.

Toonuses lihased on väga olulised kaalu hoidmisel/ langetamisel ja kehakuju vormimisel. Mitmed füsioloogilised muutused leiavad lihases aset treeningu / biostimulatsiooni käigus ja need töötavad edasi ka palju hiljem siis kui aktiivne lihastöö on lõppenud.

ULTRATONE™ kehaprotseduurid ei seisne ainult välise ilu parandamises, vaid nad on ka tervisele kasulikud!

Personaalne kehahooldus – minimaalse ajaga maksimaalsed tulemused.

Protsess:

 1. Esmalt pannakse paika vastavalt valitud eesmärkidele ja enesetundele soovitud tulemus;
 2. Seejärel tehakse pikali lamades (pesus) soovi korral (meie soovitame) esmalt ultraheli, mis suurendab hoolduse toimet;
 3. Lõpuks kinnitatakse külge valitud kehapiirkonda kleepuvad klemmid (nagu EKG uuringul), mis vastavalt valitud ilueesmärgile kas töötleb lihast tugevalt justkui füüsilist trenni tehes või rahustab nagu lõõgastava massaaži puhul.

Tulemus: vastavalt seatud eesmärkidele väheneb ümbermõõt (nt kõhul, reitel), lihased paremas toonuses, nahk siledam ja pringim.

Sobib: eriti neile, kes soovivad saada end paremasse vormi ning võtavad ette nii tervisliku toitumise kui ka aktiivsema eluviisi, aga ka neile, kellel on kiire elutempo ja soovivad keha veidi trimmida.

Ei sobi: südamestimulaator, epilepsia, pahaloomulised kasvajad (diagnoositud või kahtlustatakse), tuberkuloos, hemofiilia, rasedus.

Püsikliendid kiidavad: nahk on pärast igat korda hästi sile, tulemused olid nähavad peagi ja need püsisid. Oleks seda enne teadnud, et tselluliidiga tegelikult on võimalik midagi teha. 🙂

Mis on erinevus ULTRATONE™ ja DREAMSHAPER™ hoolduste vahel?

DREAMSHAPER™ on ULTRATONE™ kõige uuem süsteem, mis võimaldab igale kliendile eriti personaalse hoolduse arvestades maksimaalselt kliendi vajadusi. Esimesel korral sisestab kehaterapeut Sinu vanuse, soo, kaalu, kehatüübi, liikumisaktiivsuse iluseadme tarkvarasse. Seejärel saab klient valida maksimaalselt 5 ilueesmärki ja DREAMSHAPER™ koostab täpselt Sulle vajaliku programmi, et saavutada maksimaalne tulemus. Näiteks üks klient soovib ümbermõõtusid ja tselluliiti vähendada, teine aga hoopis koos tselluliidiraviga lihaseid treenida. Süsteemis on üle 250 000 erineva kombineeritud hoolduse võimaluse, mille sarnast maailmas teist ei ole.

Lisaks on stimulatsioon väga mõnus ja ei saa kindlasti võrrelda teiste lihast stimuleerivate vana tehnoloogiaga elektriravi masinate või teleturu toodetega.

Suureks plussiks on kindlasti ka see, et nüüd on võimalik eri hooldusi, mis varem võisid kokku võtta ligi 2h, teha samaaegselt. Näiteks keha biostimulatsiooni ajal näo biostimulatsiooni või ultraheli jne. Väärtusliku aja kokkuhoid!

ULTRATONE™ KIIRSALENEMINE - 60 minutiga number väiksemasse kleiti

Kiirsalenemise käigus lihased trimmitakse, rasvkude surutakse kokku ja väljutatakse jääkained. 60 minutilise protseduuri käigus määratakse intensiivsus individuaalselt igale kliendile ja ka eri kehapiirkondadele (kõht, reied, tuharad), et tagada maksimaalne efektiivsus. Maailmakuulsate staaride ilunipi tulemusi on võimalik näha juba pärast esimest korda! Ühekordne protseduur on ideaalne enne tähtsat sündmust- tulemuseks on kohene sentimeetrite vähenemine sõltuvalt piirkonnast (keskm. 2-4cm). Soovitav on juua enne ja pärast protseduuri palju vett ning läbida meie 9-päevane DETOX kuur (täpsed juhised igale kliendile).

Keha pärast sünnitust

Pärast sünnitust on Su kõhu- ja vaagnapõhjalihased välja venitatud ja Sul võib olla isegi tunne, et sul ei olegi enam lihaseid. Kuigi Sinu soov võib olla võimalikult kiiresti taastada oma figuur ja kaotada beebikilod, siis pea meeles, et esimesel 8 nädalal on oluline lasta kehal loomulikult taastuda. Sel perioodil ei ole soovituslik teha intensiivset treeningut ega alustada ka kõhulihaste treenimist traditsiooniliste harjutustega (istessetõusud, ülakehatõsted, plank, pilates 100 jms). See kehtib nii loomuliku sünnituse kui ka keisrilõike puhul.


soovitab sünnitusjärgse taastumise soodustamiseks ULTRATONE™ biostimulatsiooni, mis on väga tõhus ja ohutu meetod, kuidas tugevdada kõhu-, tuhara- ja reielihaseid pärast sünnitust. Eriti hea on see neile, kellel esineb kõhu sirglihase diastaas ja ei saa intensiivselt veel oma keha treenida ning kes teevad koduselt Kõhukliiniku harjutusi.

Kõik ULTRATONE™ biostimulatsiooni skeemid on välja töötatud koostöös Kõhukliiniku füsioterapeudi Helle Nurmsaluga ning terapeut Anu Lumiste on saanud ka vastavasisulise koolituse ja omab kogemust, kuidas diastaasiga kliendile kehahooldusi teha, et maksimaalne tulemus saavutada.

ULTRATONE™ BIOSTIMULATSIOON

Rasedus ja sünnitusjärgne periood toob endaga kaasa ka kehavormide muutuse, sageli on endise figuuri saavutamine üpris keeruline. Sünnitusjärgselt on ULTRATONE™​ kõige kiirem viis taas vormi saada. Spetsiaalselt värsketele emadele mõeldud ULTRATONE™ programm vähendab kõhult sentimeetreid, pinguldab nahka, tugevdab lihaseid ja vähendab tselluliiti.

Protseduuridele soovitame tulla kui on sünnitusjärgses kontrollis käidud al 6 nädalat pärast sünnitust (keisrilõikest 4 kuud). Biostimulatsiooni võib teha ka imetamise ajal.

Striiade ehk venitusarmide ravi? Ultraheli stimuleerib pärisnahas ehk dermas kollageeni sünteesi, mis aitab taastada lõhutud nahastruktuuri ja parandab naha esteetilist väljanägemist. Paremate tulemuste saamiseks tuleks alustada ravi algfaasis, kui striiad veel punetavad – hilisemate ehk valgete striiade ravis ei pruugi aga piisavaid tulemusi enam saada.

Kunagi ei ole liiga hilja end uuesti oma kehas hästi tunda. Alustada võib ka mitu aastat pärast laste sündi. Väga paljude naiste jaoks on kõhu piirkond kõige raskemini vormitav, sest tihti on see kehas ka see koht, mis talletab kõik üleliigse.

Klassikaliselt ilusaks loetakse minimaalse rasvapolstriga ja toonuses lihaste ning nahaga kõhtu. Kuna inimesel on eri tüüpi kõhulihased, siis tuleb ilusa kõhu saamiseks treenida neid kõiki – nii kõhu sirglihaseid, sisemisi ja välimisi põikilihastele kui ka ristilihaseid. Dieediga on küll mingil määral võimalik vähendada rasva kõhupiirkonnast, kuid ilma lihaste ja naha toonuse parandamiseta ei saavutata ideaalset kõhtu. Samuti on treeninguga väga raske kõhtu vormi saada, sest kõhulihased vajavad spetsiifilisi, väsitavaid ja raskeid harjutusi. Vale harjutuse sooritamisega koormatakse valesid lihaseid ja seetõttu ei ole tulemus kiire ega rahulolu pakkuv.

Rasva kogunemine kõhu piirkonnas pole pelgalt esteetiline probleem. Siseelundite ja kõhu ümber kogunenud rasv on suur oht tervisele, sest see pole ainult “rasvaladu”, vaid eritab nii häid kui ka halbu aineid organismi ning ”suhtleb” organitega aktiivselt. Suurenenud kõhu ümbermõõt on mõjuv riskitegur mitmesuguste haiguste tekkeks. Kogunenud suur rasvahulk võib põhjustada veresoonte lubjastumist, diabeeti ja teisi haigusi. Kõhu ümbermõõt annab hinnangu võimaliku riskiteguri kohta, et vajadusel muuta elustiili!

ULTRATONE™ protseduuril kinnitatakse elektroodid täpselt lihastele, eri lihaseid (kõhu sirglihas, põikilihased) treenitakse individuaalselt ning nad aktiveeritakse koheselt suurel koormusel (30min jooksul 400 korda). Biostimulatsioon koos ultraheliga aitab taastada naha elastsust, stimuleerida kollageeni ja elastiini tootmist ning vähendada rasva kõhupiirkonnas. Koos kõhulihaste treeninguga ei ole ilus kõht enam vaid unistus. See on ohutu ja efektiivne viis.