Massaaž

Parim viis, kuidas vähendada stressi ja pingeid, on usaldada oma keha professionaali soojadesse kätesse ning nautida massaaži. Lõõgastuseks sobib ühekordselt teostatud massaaž ning parem enesetunne on garanteeritud. Kui esineb aga erinevaid lihaspingeid, valusid, siis soovitame läbida üks mõnus massaažikuur.

Pakume erinevaid massaaže:

KLASSIKALINE MASSAAŽ – kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka erinevatele kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasevalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral. Vastunäidustused: Pahaloomulised kasvajad, kõrge ja madal vererõhk, südame puudulikkus, neeru puudulikkus, maksa puudulikkus, nakkushaigused, kilpnäärme haigused, põletikud.

LÜMFIMASSAAŽnahaaluseid kudesid mõjutav pindmine ja õrn massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast. Massaaži võtted on õrnad, pumpavad, aeglased ja silitavad. Lümfimassaaz lõdvestab, rahustab, alandab turseid ja vähendab paistetusi, vähendab valu, aitab välja viia kahjulikke aineid sidekoest, kiirendab lümfiringet, kiirendab ainevahetust, aitab kaasa vigastuse kiiremale paranemisele. Lümfimassaaz avaldab toimet vegetatiivsele närvisüsteemile ja toetab stressist vabanemist. Sportlastel aitab lümfimassaaž traumade korral turseid alandada, aitab kaasa kiiremale taastumisele, viies kiiremini organismist välja kehalise tegevuse käigus tekkinud jääkprodukte.

STRESSIVASTANE MASSAAŽIHOOLDUS EETERLIKE ÕLIDEGA – tõeline sensoriaalne spaanauding energiast pakatavate sidruni, lavendli ja tüümiani lõhnanootidega, mis külvab naha üle vitaalse energiaga.
Hooldus pakub ülimat lõõgastust ning vabastab keha ja meeled ka kõige suurematest pingetest. Manuaalsed massaaživõtted on inspireeritud erinevatest massažiliikidest nagu Maori „Lomi-lomi“, Jaapani Shiatsu ja Rootsi massaaž.

NB! 60min hooldust on võimalik nautida koos keha koorimisega,mille käigus kasutatakse väärtuslikku mangovõi ja pruunsuhkru koorijat, mis eemaldatab õrnalt surnud naharakud. Ebatasane nahk muutub pehmeks ja siledaks.