KEHA | NÄGU

Vaatad peeglisse ja tunned, et oled kuidagi näost väsinud? Või häirivad mõned kortsukesed, kuid süste teha ei julge? 

Kuigi vananemine on normaalne füsioloogiline protsess on täiesti loomulik, et Sa soovid hoolimata aastatest näha välja värske ja särav. Või tahad ennetada probleemide teket, et tunda end enesekindlana igas vanuses?

ULTRATONE™ näohooldused on tervislik viis, kuidas pinguldada ja tõsta oma näolihaseid ja – nahka ning nn peatada aega ilma radikaalse sekkumiseta.

Kosmeetiliste protseduuridega on soovituslik alustada juba ennetavalt, esimeste vananemisilmingute tekkimisel. Seega ära arva, et need hooldused on ainult 40 või 50+ vanuses. Näiteks esimeste silmaümbrusekortsude puhul on väga efektiivne mikrovoolude hooldus, ebaühtlase jume ning laienenud pooridega ultrahelihooldus ja kui tunned, et põsed pole enam nii heas toonuses kui varem, pole paremat lahendust kui näo biostimulatsioon.

Lisaeelis on ULTRATONE™ Dreamshaper – kui Sinu jaoks on oluline eriti personaalne keha- või näohooldus. Kokku lepitakse eesmärgid ja vajadused ning süsteemi sisestatakse Sinu parameetrid (vanus, sugu, kaal, kehatüüp, liikumisaktiivsus jms). Koos terapeudiga jälgitakse arenguid.

Kui ei tea täpselt millest alustada, tule konsultatsioonile – alustame koos!

Ultratone näohooldused