KEHA | NÄGU

Soovid lihaseid rohkem toonusesse, vähendada tselluliiti, siledamat nahka või lihtsalt lõõgastavat massaaži? ULTRATONE™ on võlusõna ja mitte lihtsalt maagia, vaid tulemusi on tõestanud ka neuroteadlased (London University Medical College). Just see oli põhjus, miks me 2008. aastal sellega alustasime – see on tervisele ohutu ja toimib.

Tõsi, hooldus ei tee ühe korraga imet. Küll aga saame garanteerida, et paketina aitab kaotada sentimeetreid, vähendada tülikat tselluliiti, vormida keha, toniseerida lihaseid ja kokkuvõttes tunda end oma kehas paremini.

Lisaeelis on ULTRATONE™ Dreamshaper – kui Sinu jaoks on oluline eriti personaalne keha- või näohooldus. Kokku lepitakse eesmärgid ja vajadused ning süsteemi sisestatakse Sinu parameetrid (vanus, sugu, kaal, kehatüüp, liikumisaktiivsus jms). Koos terapeudiga jälgitakse arenguid.

ITHAKA-MARIA SOOVITAB: "Iluteenuseid ja tooteid on turul tõpoolest tohutult palju. Minu valik on Ultratone. See sobib ideaalselt just perioodil, mil tihe graafik istutab su vägisi arvuti taha. Hea on võtta siis „kontor“ kaasa, käia vahelduseks protseduuril, toimetades samal ajal mailide ja failidega. Iga kord rõõmustab mind selle juures rutiinivabadus – sest tunne ei ole kunagi sama! Olulisem veelgi on aga tõhusus. Koostöös kehaterapeudiga oleme seadnud reaalsed eesmärgid ning Ultratone abiga oleme need saavutatud."

Loe pikemalt klientide kogemustest...

Kui ei tea täpselt millest alustada, tule konsultatsioonile – alustame koos!    

Ultratone